Prémium autóipari gépkezelő pozícióba munkatársat keresünk

HSA Kft.
Eger
2022. 07. 07.

Láttál már kormányt? Azt biztos láttál, de kormányoszlopot? Nem? Na ezen most változtatunk. Partnerünk éppen ilyen alkatrészek összeszereléséhez használt, félautomata és automata gépek kezelését akarja rád bízni, mint prémium autóipari gépkezelő.

Feladatok

A feladat egyszerű. Egy rúdtól indul a történet...

  • a munkautasításnak megfelelően behelyezed az alkatrészeket a félautomata és automata gépekbe
  • nyomon követed a gyártási folyamatokat
  • az elkészült termékeket átveszed és továbbadod

Mindezt egy modern, tiszta, kulturált környezetben, érthető szabályok mellett. Ne aggódj, tapasztalat nélkül is belevághatsz. Megtanítjuk, hogyan kell!

Elvárások

  • Rendelkezz legalább alapfokú végzettséggel, vagy gépkezelő tapasztalattal
  • A munkádat precízen végezd, legyél megbízható és tervezz hosszú távra
  • Vállald a 2 műszakos, a 3 műszakos, valamint a folyamatos műszakrendet

Nem nagy elvárások, igaz?

Amit kínálunk

  • Az alapbéreden felül nem kérdés, hogy járnak a pótlékok, valamint a cafeteria, sőt! A prémium rendszerrel tovább növelheted a fizetésedet. Mi nem fogunk rákényszeríteni, de túlórázhatsz is, ha szeretnél.

  • Bár nem Rácz Jenő fogja készíteni, de a gyár területén lévő kantinban melegétkezést biztosítunk neked, kifejezetten kedvezményes áron.

  • FONTOS! Egy métert sem kell megtenned, hiszen céges busszal hozunk-viszünk (természetesen ingyen), ha a lakóhelyedről nem indul járat, 100%-ban térítjük a bérletedet is, de akár az autóval történő utazást is támogatjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott