Adminisztratív munkatársunkat keressük Veszprémben

WAPPtech Kft.
Veszprém
2022. 07. 06.

Kedves Álláskereső!

Engedd meg, hogy röviden bemutatkozzunk!

A WAPPtech Kft. termékeivel és szolgáltatásaival 2016. óta kínál komplett megoldásokat a csapadékvízhez, ivóvízhez és szennyvízhez kapcsolódó feladatok terén. Cégünk folyamatos fejlődéséhez nem csak szaktudásunkkal, de egymást támogató és sikerorientált hozzáállásunkkal is igyekszünk hozzájárulni. A napi munkavégzés során elengedhetetlennek tartjuk, hogy kollégáink számíthassanak egymásra. Úgy gondoljuk, szerencsések vagyunk, mert egy olyan csapattal dolgozhatunk együtt, akiknél ez mind emberileg, mind szakmailag megvalósul. Bízunk benne, hogy ezt sikerül tovább erősítenünk az általunk szervezett, munkán túlmutató közös programokkal is.

Veszprémi irodánkba, barátságos, közvetlen munkahelyi környezetben várjuk új Adminisztratív munkatársunkat. Kérjük, hogy pályázati anyagodban bérigényedet is tüntesd fel!

Feladatok

Amiben a támogatásodra van szükségünk:

  • létesítmények fenntartásához kapcsolódó helyszíni ügyintézés;
  • létesítmények üzemeltetési, karbantartási és fenntartási feladatainak szervezése: hulladékelszállítás, szükséges anyagok beszerzése, alvállalkozók munkájának szervezése, ajánlatkérések;
  • bérlők igényeinek kezelése;
  • kapcsolattartás a közmű szolgáltatókkal, a bérlőkkel és alvállalkozókkal;
  • általános irodai adminisztratív feladatok;
  • rendezvényszervezés támogatása.

Elvárások

Az új munkatársunkat az alábbiak jellemzik:

  • proaktív;
  • precíz;
  • megbízható;
  • jó kommunikációs képesség;
  • nyitott a szervezési feladatokra;
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik.

Előnyök

Ami közelebb hozhat minket egymáshoz:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

Dolgozz velünk, ha az ideális munkahely számodra:

  • dinamikusan fejlődő és innovatív;
  • stabil;
  • teret ad a kreativitásnak és az önállóságnak;
  • folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít;
  • rugalmas;
  • hozzáállásában korrekt és partneri.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott