Felvonószerelő munkalehetőség Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni telefonon, személyesen vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • A felvonószerelő az új felvonók összeszereléséért és üzembe helyezéséért felelős szakember, aki változó épület-kivitelezési helyszíneken dolgozik az ország területén belül. A szerelési munka a mechanikai és elektronikus elemeket is érinti: az üres liftaknával indul és az üzemkész felvonóval zárul.

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki affinitás, szerelői tapasztalat
  • Nyitottság egy új szakma elsajátítására
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Budapesti munkavégzés.

Amit kínálunk

Mit kínál a vállalat:

  • Főállású munkaviszonyt, stabil munkahelyet, fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetés
  • A betanulási időszakot követően céges autót az önálló munkavégzéshez.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott