A debreceni egységünk keres munkatársat gépjármű értékesítő munkakörbe

Autóméry Kft.
Debrecen
2022. 07. 11.

Az Autóméry Kft. a Fiat, Fiat Professional, Mazda, Hyundai márkák képviseletében több mint 28 éve áll ügyfelei rendelkezésére márkakereskedésként és márkaszervizként.

A debreceni egységünk keres munkatársat „Gépjármű Értékesítő” munkakörbe, a Hyundai és Fiat  márkák képviseletére.

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét a kereskedelmi és szolgáltató szektor ezen területén.

Feladatok

  • Új személygépjárművek értékesítés
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel
  • A gépkocsi értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok pontos és határidőben történő ellátása
  • Marketing és értékesítési akciókban, a munkáltató által megjelölt rendezvényeken való aktív részvétel
  • Az értékesítéssel kapcsolatos rendszeres jelentés elkészítése
  • Kapcsolattartás finanszírozókkal, biztosító társaságokkal, társosztályok munkatársaival
  • Üzletági jelentések, nyilvántartások kezelése

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • gépjármű műszaki alapismeretek
  • gépjármű értékesítésben szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • udvarias és megoldás orientált kommunikáció
  • megbízható, magas minőséget képviselő munkavégzés
  • együttműködés és önálló munkavégzés képessége
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

  • Hasonló munkakörben szerzett több éves szakmai tapasztalat,
  • Német és/vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményarányos bérezés
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Továbbképzési lehetőség
  • Stabil hátterű cég nyújtotta hosszútávra tervezhető munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Debrecen

MUNKAKEZDÉS: Azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott