Értékesítési munkatársat keresünk Budapesten

DIVINUS Zrt.

Cégcsoportunk több mint 25 éve van jelen az ingatlanpiacon. Referenciánk közé tartozik a MaxCity Lakberendezési Bútoráruház, a 180 szobás, ötcsillagos debreceni Hotel Divinus*****, Siófokon, a Balaton partján található 109 lakásból Arany Apartmanok nyaraló komplexum.
Az elmúlt 4 évben több mint 750 lakás értékesítettünk és kiviteleztünk a siófoki Ezüstparton, fejlesztéseink között tudhatjuk továbbá a 324 lakásos Budapest XIII., kerületében megépítésre került Divinus Lakópark, valamint a Bijó Élelmiszer- és Egészségközpont, mely ma Magyarország egyik legnagyobb bio-, reform élelmiszer és étrendkiegészítő kis- és nagykereskedése. Cégünk több, mint 250 szakembert foglalkoztat, csapatunk a legkiválóbb építészekből, gépészekből, elektromos tervezőkből, belsőépítészekből, műszaki ellenőrökből áll össze.
Büszkék vagyunk rá, hogy kizárólag első osztályú minőségű ingatlanok kerülnek ki a kezeink közül.

Budapesti központi irodánkba keresünk angolul beszélő értékesítő munkatársat, aki gyakorlott, értékesítésben jártas, terhelhető, jó kiállású, és nem utolsó sorban cél orientált. Jól tud csapatban dolgozni, de önálló munkavégzéstől sem ijed meg.

Feladatok

  • Saját ingatlanok értékesítése, bérbeadás
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Vételi ajánlatok menedzselése
  • Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása
  • Bérlőkkel való folyamatos kapcsolattartás, kényelmi szolgáltatások szervezése
  • Online és offline hirdetések kezelése
  • Külföldi gyártókkal való kommunikáció, logisztika és
  • Import termékek menedzselése, a szállítás és vámkezelés koordinációja

Elvárások

  • Középszintű angol nyelvtudás mind szóban és írásban elengedhetetlen
  • Értékesítésben szerzett minimum 3-5 éves releváns tapasztalat
  • MS Office programok naprakész ismerete, magabiztos használata
  • „B” kategóriás jogosítvány megléte, valamint több éves vezetési gyakorlat, és hajlandóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • Jól felszerelt munkahely és professzionális munkakörnyezet,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Azonnali kezdés
  • Karrierlehetőség;
  • Szakmai fejlődés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott