Cukrászatban jártas munkatársat keres a Boldizsár Cukrászda

Best Agria 4 Kft.
Eger
Nettó 180 000 Ft - 460 000 Ft / Hónap
2022. 07. 04.

A Boldizsár Cukrászda stabil, megbízható és kiemelt jövedelmezőségű cukrász vagy cukrászsegéd munakát kínál.

A jelentkezőknek kellemes környezetben, egyműszakos munkarendben, állandó vasárnapi szabadnappal kínálunk munkahelyet het 40 órás állandó vagy nyugdíjasnak 20-30 órás heti munkarendben. Amit elvárunk: lelekes és becsületes munkavégzés, amit kiemelt fizetéssel és szabad munkabeosztással jutalmazunk.

Feladatok

  • Cukrásztermelésben részfeladatok (krémkeverés, csomagolás, alaptészták készítésetermékösszeállítás) és befejező feladatok (díszítés, díszmunka)

Elvárások

  • Légy a cukrászatban jártas, vagy kezdő de érdeklődő és tanulékony

  • Pár hónap alatt kezdőként is magas cukrászfizetést kaphatsz

Amit kínálunk

  • egyműszakos délelőtti munkarend
  • légkondícionált munkaterület
  • időarányos munkabér
  • kiemelt bérezés
  • álladó vasárnapi szabadnap
  • rugalmas munkavégzés
  • részmunkaidős beosztásra is van lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott