Rental Agent bérautó ügyintéző Ausztriában

USAVE Car Rental - AUSTRAUTO GmbH
Ausztria
Nettó 1.600 Ft / Hónap
2022. 07. 10.

Cégünk 30 éves múlttal rendelkező multinacionális, autókölcsönzéssel foglakozó vállalat. Ausztriában, elsősorban a Bécsi Nemzetközi Repülőtéren található központi irodánkba, továbbá Bécs belvárosában újonnan megnyílt irodánkba keresünk kollégákat Rental Agent pozícióba.

Feladatok

  • A bérautó állomány teljes adminisztrációjának intézése: ügyfelek részére a bérautók kiadása, ügyfelek tájékoztatása a bérlési feltételekről és igénybe vehető szolgáltatásainkról, a bérleti szerződés előkészítése, foglalások nyomon követése, irattározása, információs rendszerben való rögzítése, adminisztráció. A bérleti idő leteltével a bérautók visszavétele a bérlőktől. Szükség esetén a bérautók telephelyen belül történő mozgatása.

Elvárások

  • Ügyfélorientáltság, az ügyfelek iránti empátia, jó problémamegoldó és konfliktuskezelési képesség
  • Angol ÉS német nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, több éves gépjármű-vezetői gyakorlat
  • Minimális technikai ismeret, az autók működésének alapvető ismerete
  • Rugalmasság, pontosság, kedvesség

  • További nyelv ismerete, idegenforgalom/vendéglátás/kereskedelem terén szerzett ügyfélforgalmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Ausztriai munkaszerződés 13. és 14. havi munkabér, kezdő fizetés nettó 1.600 Euro/hó (évi 22.400 Euro)
  • Mobiltelefon
  • Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • Igény esetén térítésmentes szálláslehetőség biztosítása
  • Képzések biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott