Mikrobiológus, mikrobiológiai szakasszisztens állás Egerben

Asiafood Kft.
Eger
2022. 07. 20.

Mikrobiológus, mikrobiológiai szakasszisztens

Az Asiafood Kft, mely a francia- kínai Paris Store csoport tagja, fagyasztott töltött tésztákat gyárt ázsiai ízesítéssel,

Minőségügyi csapatának megerősítésére keres új munkatársat!

Feladatok

  • Mikrobiológiai minták levétele, leoltások elvégzése, vizsgálati eredmények értékelése, vizsgálatokkal kapcsolatos dokumentálási feladatok ellátása
  • A minőségirányítási rendszer szabályozásainak ismerete és annak betartása, változások nyomon követése
  • A laboratórium anyaggazdálkodásának folyamatos figyelése
  • Fejlesztésben való részvétel
  • HACCP és IFS 7 minőségirányítási rendszer működésében való aktív részvétel
  • Külső/belső auditokban, hatósági ellenőrzésekben való aktív részvétel

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Nyitottság az új ismeretek megszerzésére, elsajátítására
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Stabil háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Részvétel új, izgalmas projektekben
  • Önálló munkavégzés, véleményalkotási lehetőség
  • Közvetlen együttműködés a minőségbiztosítási vezetővel
  • Jó hangulatú, összetartó, segítőkész csapat

Munkavégzés helye: Verpelét, Heves megye

Bérezés: megegyezés szerint

Jelentkezni lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott