Ápoló/gondozó munkalehetőség Füzesabonyban

Ápoló/gondozó pozícióban munkalehetőség Füzesabonyban.

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Vadnai Eszter nyújt, a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény címére történő megküldésével (3390 Füzesabony, Tábor út 52. ). Kérjük a borítékon feltüntetni munkakör megnevezését: ápoló/gondozó.

Elektronikus úton Tatai Edina részére a "Jelentkezem" gombon keresztül.

Feladatok

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

  • Az ellátottak napi életvitelének biztosítása a végzettség kompetenciájának megfelelően.

Elvárások

  • Változó munkarendben az intézményben élő gondozottak teljes körű ellátása, ápolása és gondozása.
  • Képesítés előírása: 1/2000.(I.7.) SzCsM rendelet 3. számú mellékletében foglaltak szerint.

Pályázati feltételek:

  • Középfokú képesítés, 1/2000. (I. 7.) SzCsM rendelet 3. számú melléklete szerint,
  • ápolói / gondozói munkakörben szerzett gyakorlat - 1 év alatti szakmai tapasztalat,
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (sikeres pályázat esetén

Amit kínálunk

Illetmény és juttatások:

  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott