Elektrikus villanyszerelőt keresünk Kaba településen

Agroferm Zrt.
Kaba
2022. 06. 16.

Az Agroferm Zrt. Kaba közelében, Hajdú-Bihar megyében található, egy 400,000 m2-es telephelyen. A vállalat több, mint 30 éves múltra tekint vissza a biotechnológiai iparban. Ezek alatt az évtizedek alatt nem csak a gyártási kapacitás nőtt folyamatosan, de az innovatív szemléletnek köszönhetően újabb technológiai megoldások kerültek bevezetésre. 2019-ben egy amerikai cégcsoport vásárolta fel a vállalatot, hogy egy 15 milliárd HUF értékű beruházás keretein belül a meglévők mellett új épületekben GMO-mentes adalékanyagokat, illat- és ízanyagokat, összetevőket gyártsanak, a legkorszerűbb biotechnológia alkalmazásával. A kabai gyár elsősorban európai ügyfeleket szolgál majd ki, és 250 szakembernek biztosít munkahelyet a kutatás-fejlesztés, illetve a gyártás területén.

Feladatok

  • A gyár 0,4 kV-os, 6,3 kV-os és 22 kV-os hálózatának üzemeltetése, karbantartása, javítása
  • Az üzemeltetéssel és karbantartással összefüggő kapcsolások végzése
  • Villamos mérések regisztrálása, nyomon követése, teljesítmény követés
  • Alvállalkozók villamos rendszerhez kötődő munkájának felügyelete
  • Tevékenységéhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése, naprakészen tartása

Elvárások

  • Villanyszerelő és villamos alállomás kezelő végzettség
  • Ipari környezetben eltöltött legalább 5 év szakmai gyakorlat
  • Villamos berendezés karbantartási gyakorlati ismeretek
  • Műszaki rajzdokumentáció olvasási készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • MS-Office alap szintű ismerete
  • B típusú jogosítvány
  • 12 órás (2 nappal, 2 éjszakás, 4 nap szabad) munkarend szerinti munkavégzés

Előnyök

  • Robbanásbiztos berendezés kezelői szakképesítés
  • Munkaköréhez kapcsolódó bármilyen egyéb szakképesítés
  • Ipari műszerezési gyakorlat
  • Angol nyelv legalább alapfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő alapbér
  • Bónusz
  • Étkezési hozzájárulás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • SZÉP (Széchenyi Pihenő) kártya
  • Ingyenesen igénybevehető buszjárat a műszakokhoz igazítva
  • Iskolakezdési támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott