Fiatalos csapatunkba keresünk minőségellenőr munkatársakat

HQLS Hungary Kft.
Eger, Maklár
2022. 06. 08.

Ha érdekelnek az autók, kicsit jobban belelátnál hogyan és milyen alkatrészekből állnak össze, vagy csak kipróbálnád magad ezen a területen akkor itt a helyed.

Első sorban a maklári Boschba keresünk minőségellenőr munkatársakat, de ha csak a fémipar érdekel, akkor is tudunk neked feladatot adni.

A HQLS Hungary Kft. több mint 10 éve az autóipar minőségbiztosítási és logisztikai területein tevékenykedik.

Folyamatosan fejlődő cégünk több céggel is kapcsolatban áll, úgymint például az Emerson, Alzink és a Bosch is.

A csapat pedig ahova jelentkezel?! Céltudatos, összetartó, fiatalos és jó csapatszellemmel bíró személyekből áll.

Munkáink között szerepelnek a vizuális ellenőrzések, csomagoló feladatok és az se baj ha ismersz pár mérőeszközt, de ha nem se gond, mert azt is megtanulod. Cégünk főként gyártósori támogató feladatokat lát el így munkavállalóinknak nagy szerepük van az autógyártás folyamataiban.

Olyan személyeket keresünk, akik munkájukra igényesek, pontosak és nem utolsó sorban precízek.

Ha felkeltettük érdeklődésed jelentkezz!

Feladatok

  • Vizuális ellenőrzések elvégzése,
  • Mérőműszeres ellenőrzések ( tolómérő, mikrométer ),
  • Csomagolás,
  • Minőségellenőrzés,
  • Gyártósori támogatás,

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Mérőműszerek gyakorlati alkalmazása előny, de nem feltétel,
  • Munkájára igényes,
  • Megbízható,
  • Precíz,
  • Pontosság,
  • Csapatmunka,
  • Folyamatos műszakvállalás

Előnyök

  • Targonca jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés,
  • Munkaruha,
  • Céges buszjárat használata,
  • Elégedettség esetén munkaszerződés, rendezett munkáltatói viszonyok,
  • Hosszútávú munkaviszony,
  • Pótlékok.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott