Targoncavezető állás egyműszakos munkarendben Egerben

Ehisz Zrt.
Eger
2023. 09. 22.

Miért fogod igazán jól érezni magad Nálunk?

  • Jó hangulatban és modern környezetben dolgozhatsz
  • Munkádra hosszú távon számíthatsz
  • Versenyképes jövedelmet adunk munkád elismeréseként

Feladatok

  • Targonca magabiztos kezelése
  • Alapanyag ellátás a gyártási területeken
  • Raklapos árumozgatás, késztermékek kiszállítása a raktárba
  • Anyagmozgatás, rakodási folyamat végrehajtása
  • Beérkező szállítmányok átvétele, tehergépkocsik le/felpakolása

Elvárások

TÉGED keresünk, ha:

  • targonca vezetői engedéllyel rendelkezel,
  • van hasonló területen szerzett munkatapasztalatod,
  • szakmában töltött 1-2 év tapasztalat,
  • önálló és csapatmunkára egyaránt képes vagy,
  • nyitott vagy a tanulásra, jó a kommunikációs és problémamegoldó készséged, felelősségteljesen végzed munkádat
  • hosszútávra keresel munkát, mert mi hosszútávra keresünk Téged!

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Munkaruha biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott