Logisztikus kollégát keresünk Hatvanban

PETRUZALEK Kft.
Hatvan
2022. 05. 17.

A Petruzalek Kft. 60 éves tapasztalattal büszkélkedhet, és ma az élelmiszer-csomagolási megoldások egyik legképzettebb kereskedelmi vállalata. Élelmiszer-csomagoló termékek széles választékát kínáljuk, beleértve tálcákat, fóliákat, táskákat, csészéket, valamint higiéniai segédeszközöket és élelmiszer-csomagoló gépeket. Cégünk 13 európai országban működik saját leányvállalataival.

Feladatok

Leendő kollégánk főbb feladatai közé tartoznak:

  • Beszerzésben való aktív részvétel, készletek folyamatos nyomonkövetése
  • Beszállítói, testvér vállalati kapcsolattartás
  • Fuvarszervezés
  • Szállítási dokumentumok kezelése SAP rendszerben
  • Termeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Cikk-, szállítói törzsadat létrehozása, karbantartása
  • Leltárban valórészvétel

Elvárások

Várjuk szakmai önéletrajzát, ha az alábbiakkal rendelkezik:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó szervező- és kommunikációs készség, globális gondolkodásmód
  • Helyzetelemző készség, önálló munkavégzés, csapatszellem, megbízhatóság

Előnyök

  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Cafeteria
  • Bónuszok
  • Utazási költségtérítés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott