Recepciós hölgy munkatársat keresünk Eger legnépszerűbb masszázs szalonjába

THAI CHI-LI Masszázs Bt.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Eger

2022. 05. 12.

Recepciós állás fiatal hölgy részére, kellemes, nyugodt légkörben, jó csapatban, sok szabadidővel.

Feladatok

  • vendégek fogadása
  • foglalások felvétele, kezelése
  • pénztárgép , terminál, pénz  kezelése
  • rend és tisztaságért felelős

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség, érettségi
  • alap angol kommunikáció
  • kedves, mosolygós, megbízható személyiség
  • precizitás, pontosság
  • jó kommunikációs képesség
  • szeressen emberekkel foglalkozni
  • szereti a rendet és tisztaságot maga körül

Előnyök

  • hasonló  munkakörben szerzett gyakorlat
  • fiatal, ápolt, kultúrált megjelenésű hölgy

Amit kínálunk

  • kedvező időbeosztás és bérezés
  • kellemes ,nyugodt légkör