Keszthelyi könyvelő irodába könyvelői állás

ERKA TEAM Kft.
Keszthely
2022. 05. 11.

Keszthelyi könyvelő irodánkba mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk legalább 3 éves számvitel területén szerzett szakmai tapasztalattal. 8 órás munkaidőben, munkaidő 08:00 -16:00 -ig, otthoni munkavégzési lehetőséggel vagy bedolgozással.

Önéletrajzokat fizetési igénnyel a "Jelentkezem" gombra várunk.

Feladatok

  • Teljeskörű számviteli feladatok ellátása
  • Szövegszerkesztés
  • Adatrögzítés
  • Könyvelési anyagok, dokumentációk előkészítése, kontírozása, kezelése, rendezése, lefűzése
  • Ki-és bejelentéssel kapcsolatos feladatok
  • Lekönyvelt számlák ellenőrzése
  • Automatizált programok ellenőrzése
  • Beszámoló és kiegészítő melléklet önálló elkészítése
  • Előny ForintSoft (Baloghy) program ismerete

Elvárások

  • 3 év számvitel területén szerzett tapasztalat
  • Számviteli ismeretek
  • Excel, Word felhasználó szintű ismerete
  • Hajlandóság az automatizált rendszerek megtanulásához
  • Áfabevallások, beszámoló és kiegészítő melléklet önálló elkészítése
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést kínálunk.
  • Home Office/ otthoni munkavégzési lehetőség
  • Kellemes irodai környezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott