Slepptúrás értékesítő állás

A Comfort Products Kft. több mint 10 éve működő, egri székhelyű (zokni, harisnya) nagykereskedelmi cég, amely nagy- és kiskereskedelmi partnereit látja el termékeivel az ország számos részén.

Fiatalos, lendületes csapatunkban közös célért és eredményekért dolgozunk, jelentkezz hozzánk, ha igazi csapatjátékos vagy, ismered a kereskedelmet és nem gond számodra az ország bármely pontjára eljutni!

Várjuk jelentkezésed, ha kifogástalan a kommunikációd, határozott a fellépésed és képes vagy önállóan dolgozni!

Jelentkezz bérigényed megjelölésével és fényképes SZAKMAI önéletrajzoddal, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Partnerek túraterv szerinti látogatása (távolabbi túrák esetében ottalvással)
  • Termékeink értékesítése, kiszállítása, állványra kihelyezése
  • Rendelések felvétele
  • Számlák, szállítólevelek kiállítása
  • Raktárkezelés, napi adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány (autóvezetési rutin)
  • Értékesítési attitűd
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Terhelhetőség, ügyfélorientáltság
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbér és teljesítményarányos jövedelem
  • Szabad hétvégék
  • Hosszútávú munkalehetőség, önálló munkavégzés
  • Céges autót, telefont, laptopot biztosítunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott