Karbantartó - Penthe Autóház

A Penthe Autóház, Dél-Dunántúli régió 23 éve meghatározó gépjárműkereskedelmi vállalkozása, a Dél-Dunántúl legnagyobb Opel márkakereskedése és márkaszervize, valamint az ISUZU márka dél-dunántúli márkaképviselete. Márkakereskedésünkbe új munkatársat keresünk KARBANTARTÓ munkakörbe.

Feladatok

  • Leendő munkatársunk feladata a Penthe Autóház karbantartási munkáinak elvégzése, beleértve a takarítási, kertépítési, tereprendezési és az épületek, járófelületek karbantartásával, állagmegóvásával kapcsolatos feladatokat.

Elvárások

  • Fizikai alkalmasság, kiváló erőnlét
  • B-kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Kiemelkedő kézügyesség, jártasság kisebb szerelési és karbantartási munkák elvégzésében
  • Gyors és igényes munkavégzés
  • Terhelhetőség és nagy munkabírás

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Olyan munkatársat keresünk, aki képes önálló és felelősségteljes munkavégzésre. Megbízható munkájáért hosszútávú, biztos munkalehetőséget és korrekt jövedelmet kínálunk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott