Villanyszerelő kollégánkat keressük

PureAqua Kft.
Veszprém
2022. 05. 25.

Engedd meg, hogy röviden bemutatkozzunk!

A PureAqua Kft. több, mint 15 éves múlttal rendelkező veszprémi, környezetvédelmi tevékenységet folytató vállalkozás. Fő profilunk víz-, valamint szennyvíztisztító rendszerek tervezése és kivitelezése, emellett szakértői, engedélyeztetési, üzemeltetési és karbantartási tevékenységeket is végzünk. Cégünk magyar tulajdonosi háttérrel, veszprémi központtal az ország egész területén dolgozik.

A megrendelői igényeket mindenkor szem előtt tartó, folyamatosan fejlődő csapatunkba új munkatársunkat keressük „Villanyszerelő” pozícióba.

Feladatok

Amiben számítunk Rád:

  • villamos elosztószekrények építése, gyártása;
  • technológiai berendezések helyszíni telepítése;
  • kábel nyomvonalak kiépítése.

Elvárások

A pozíció betöltéséhez szükséges, hogy:

  • legyen műszaki érzéked;
  • villanyszerelő vagy műszerész végzettséged;
  • jól tudj együttműködni a kollégáiddal és a többi szakág dolgozóival;
  • ne okozzon gondot az utazás, mert az ország egész területén dolgozunk;
  • B kategóriás jogosítvánnyal és autóvezetési gyakorlattal rendelkezz.

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyet;
  • támogató munkahelyi légkört;
  • normál munkarendet, nincs műszakozás, a hétvége pedig a Tiéd;
  • biztos vállalati hátteret, ahol nem a Te feladatod a munkaszerzés;
  • meghallgatjuk az igényeidet és lehetőségeink szerint folyamatosan fejlesztünk, hogy hosszú távon, szívesen dolgozz velünk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott