Sales asszisztens, adminisztrátor álláslehetőség Szegeden

Ex Machina Kft.
Szeged
2022. 05. 03.

Sales asszisztenst, adminisztrátort keresünk!

A 4SPEND egy szegedi fintech startup, mely a pénzügyi informatika területén, egy új, izgalmas fizetési infrastruktúra alapjait fekteti le Magyarországon. Keressük új kollégánkat szegedi belvárosi irodánkba:

Feladatok

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A már elkészített árajánlatok elküldése a vállalati ügyfeleknek, és utókövetése;
  • Előkészíted a szerződéseket, és a szerződéskötési folyamatot menedzseled;
  • Cégünk ügyviteli rendszerét folyamatosan használod;
  • Értékesítési csapat szerves része leszel, ötleteidre, javaslataidra feltétlenül számít a csapat;
  • Egyéb, a feladatkörhöz tartozó adminisztrációs és riportolási feladatok.

Elvárások

Amire szükséged lesz nálunk:

  • Minimum 3 év munkatapasztalatra;
  • Minimum középfokú végzettségre;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekre;
  • Kiváló kommunikációs készségre, amit szóban és írásban is használsz;
  • Rendszerben való gondolkodásra;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásra;
  • Lendületes és vidám személyiségedre;
  • Pontos és alapos munkavégzésre.

Amit kínálunk

Ezeket biztosítjuk számodra:

  • Hosszú távú munkalehetőség, lendületes cég;
  • Jó hangulatú csapat;
  • Fontos számunkra egymás véleménye;
  • Közös eredményekben gondolkodunk;
  • Szeretjük az újdonságokat.

Várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott