Recepciós állás, a Strand Hotel Bogács új munkatársat keres csapatába

Szepesi Kft.
Bogács
2023. 03. 02.

Szeretsz önállóan dolgozni? Kommunikatív és segítőkész vagy? Érdekel a szállodaipar és a vendéglátás? Hosszú távú, biztos munkahelyet keresel? Nálunk a helyed!

Bogács Egyetlen 3*-os szállodája a Strand Hotel lelkes és összeszokott csapatába hosszú távra új munkatársat keres

SZÁLLODAI RECEPCIÓS

munkakörbe!

Feladatok

FŐ FELADATAID A KÖVETKEZŐK LESZNEK:

  • Vendégek fogadása, check-in & check-out
  • Szobafoglalási feladatok ellátása, telefonhívások, e-mailek kezelése
  • Vendégkérések kiszolgálása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, kasszakezelés, számlák kiállítása
  • Kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel (Housekeeping, Étterem, Sales)

Elvárások

MIT VÁRUNK EL AZ ÚJ MUNKATÁRSTÓL:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Társalgási szinten beszélsz angolul vagy németül,
  • Vendégcentrikus és segítőkész a hozzáállásod,
  • Igényes vagy önmagadra és a környezetedre,
  • Precízség, megbízhatóság jellemez,
  • vállalod a kétműszakos munkarendet.

Előnyök

ÖRÜLÜNK, HA VAN:

  • Hostware program ismereted (ha nincs, megtanítunk!),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalatod,
  • Szlovák vagy lengyel nyelvismereted szeretnéd kamatoztatni.

Amit kínálunk

AMIT BIZTOSÍTUNK MUNKATÁRSAINKNAK:

  • Stabil munkabér fix fizetési napon,
  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony,
  • Személyzeti étkezés,
  • Munkába járás támogatása,
  • Dolgozói kedvezmény éttermünkben, továbbá a fitnesz, szolárium és szauna szolgáltatásunkra,
  • Hosszú távú munkahely,
  • Családias környezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott