Tulipa Kft. virág nagykereskedésébe keres értékesítő kollégát

Tulipa Kft.
Nyíregyháza
2022. 04. 27.

Dísznövény nagykereskedésünkbe keresünk lelkes a kereskedelem és a dísznövények iránt elkötelezett munka erőt hosszútávú közös munkára. A feladat szép, és elég pörgős. Kereskedésünkben folymatosan hetente kétszer érkezik friss vágott és cserepes virág nagy mennyiségben a világ szinte minden tájáról. Az átvételtől az értékesítésig, a megrendeléstől a megrendelések kezeléséig itt minden munka folyamatba be lehet kapcsolódni.

Feladatok

  • Áru átvétel, árazás, termékek kipakolása.
  • Dísznövények, vágott virágok napi rendszeres gondozása, karban tartása.
  • Webshop üzemeltetése.
  • Kasszázás, értékesítés.
  • Vevői rendelések összekészítése, kapcsolat tartás.
  • Kiszállítás szervezése, alkalmanként a kiszállításban való részvétel is

Elvárások

  • Szakirányú végzetség/ és vagy fejlődésre való hajlandóság.
  • Növény ismeret. Ha nincs, nem kizáró ok, de sok tanulásra szükség lesz az elején!
  • Vásárló központú gondolkodásmód
  • Csapatmunkára való képesség
  • Alapszíntű számitógép felhasználói ismeretek.
  • Stressz tűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Állandó 8-órás bejelentett versenyképes munkabér.
  • Biztos céges háttér 30 éves szakmai tapasztalattal.
  • Túlórák pontos elszámolása
  • Kis lelkes összetartó közösség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető