Fürdőszoba szalonunkba értékesítő munkatársat keresünk

Piacvezető építőanyagkereskedésünk, a 24 éve működő szekszárdi ÚjHáz Centrum Sz+C Stúdió Kft. értékesítő munkatársat keres fürdőszoba szalon részlegébe.

Feladatok

  • a vevők elképzeléseinek megismerése, termékbemutatás
  • árajánlatok, megrendelés elkészítése a vevői igények figyelembe vételével
  • vásárlók udvarias, szakszerű, segítőkész kiszolgálása, számlázás, munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • szaktanácsadás partnereink, vevőink részére
  • a leltárban való részvétel
  • beszállítókkal történő kapcsolattartás

Elvárások

  • csempe-szaniter, vagy építőanyag kereskedelemben szereztél már tapasztalatot
  • szakmailag felkészült vagy, van termék ismereted, de ha nincs, nálunk akár ezt is megszerezheted
  • értékesítés- és vevő-orientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • megbízható, korrekt, rugalmas vagy, jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • kiváló kapcsolatteremtő, problémamegoldó, stressztűrő képesség birtokában állsz
  • MS Office programokat (Word, Excel, Outlook) felhasználói szinten ismered
  • vezetőddel együttműködő, precíz vagy
  • önállóan és csapatban is szívesen dolgozol

Előnyök

  • burkolat, szaniter, építőanyagok ismerete
  • kereskedelmi gyakorlat
  • lakberendezői, belsőépítészeti jártasság
  • idegen nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 23 éve folyamatos „építőipari bumm”, dinamikusan fejlődő szervezet
  • akár azonnali kezdési lehetőség
  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • versenyképes juttatások
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • megbízható, stabil vállalati háttér, számos erkölcsi díjjal
  • családbarát munkahely, csapatépítő programok
  • kellemes, fiatalos munkakörnyezet,
  • modern eszközpark

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott