Konyhalány-mosogató pozícióban munkalehetőség pécsi étteremben

Ízes Élmény Kft.
Pécs
2022. 04. 22.

Pécsi önkiszolgáló étterembe felveszünk két műszakos munkarendbe konyhalányt-mosogatót.

Munkavégzés 80%-ban hétfőtől péntekig, reggel 6 és este 18 óra között elosztva, beosztás szerint.

Tapasztalat előnyt jelent.

Érdeklődni, önéletrajzzal vagy pár soros e-mail bemutatkozással a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy a bejelentkezés után  megtekinthető telefonszámon lehetséges.

Feladatok

  • Zöldség előkészítés, konyha rendbentartás, beérkező áruk elpakolása, fekete-és fehérmosogatás.

Elvárások

  • Terhelhetőség, vállalható ápolt megjelenés, tisztaság

Előnyök

  • Tapasztalat, gyorsaság előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Bejelentett munka, ingyenes étkezés a munkaidő alatt, kiszámítható beosztás, korszerű és igényes környezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott