Értékesítő / Területi Képviselő (FMCG szektor) állás Baján

GabiJó Food Kft.
Baja
2022. 04. 21.

Cégünk - a GabiJó Food Kft. - egészségtudatos élelmiszerek gyártásával- és az FMCG szektorbeli értékesítésével foglalkozik.

Bővülő csapatunkba keressük lelkes és motivált, új kollégánkat értékesítő / területi képviselő pozícióba országos kiterjedéssel. Ha szeretnél részese lenni egy dinamikusan növekvő, családi vállalkozás fejlődésének, jelentkezz!

Feladatok

  • A már szerződött kiskereskedelmi egységek látogatása (éves gyakoriságú személyes kapcsolattartás)
  • A meglévő Partnereknél a termékelérhetőség- és megfelelő készletek biztosítása (havi gyakoriságú telefonos kapcsolattartás)
  • Bejövő rendelések visszaigazolása, számlák / szállítólevelek kiállítása
  • Eladást támogató anyagok kihelyezése a kereskedelmi partnerek egységeiben
  • Értékesítést erősítő aktivitások betárgyalása és kivitelezése
  • A vásárlásösztönző kampányok bolti megjelenésének ellenőrzése
  • A meglévő boltállomány üzletfejlesztése, javaslattétel forgalomnövelő aktivitásokra
  • Személyes boltlátogatások telefonos utókövetése
  • Egyéb, ad-hoc feladatok ellátása

Elvárások

  • Teljesítmény- és célorientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • Pontosságra való igényesség
  • Folyamatos fejlődés iránti igény
  • Csapatban működésre nyitottság
  • Minimum középfokú végzettség
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • FMCG területen szerzett minimum 2-3 év területi értékesítési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Alapbér
  • Ösztönző értékesítési jutalék
  • Vállalati gépkocsi (vagy saját gépkocsi rendelkezésre bocsátása esetén kompenzálás + üzemanyag + szervíz biztosítása)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, lelkes csapat
  • Családias, közvetlen vállalati kultúra, jó hangulat
  • Rugalmas munkarend
  • Munkakezdés: azonnal

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott