Betanított autóalkatrész összeszerelő munkalehetőség

HSA Kft.
Maklár
2022. 05. 17.

Tény, hogy rengeteg multi van az Magyarországon, de kevés rendelkezik ennyire stabil háttérrel, mint partnerünk, és akkor a modern, biztonságos munkakörülményekről vagy a béren kívüli juttatásokról még nem is beszéltünk. Nálunk ezek alanyi jogon járnak neked.

Feladatok

  • Összeszereled a beérkező alkatrészeket
  • Beállítod és működteted az automata gépeket
  • Figyelemmel követed a gyártási folyamatokat
  • Átveszed és a megfelelő helyre mozgatod a nyersanyagokat

Elvárások

  • Rendelkezz legalább alapfokú végzettséggel
  • Végezd precízen a munkádat, legyél megbízható és tervezz hosszú távra
  • Vállald a több műszakos, valamint a folyamatos munkarendet

Előnyök

  • Ha dolgoztál már összeszerelőként vagy gépkezelőként

Amit kínálunk

  • stabil, versenyképes nettó bérezést havonta, bejelentve
  • ha egy percet is dolgoztál pótlékos időszakban, garantáltan meg is kapod
  • teljesítményedhez mérten extra kifizetésre is jogosult vagy havi szinten
  • a SZÉP kártyád egyenlegét is tömni fogjuk (nyugi, ha nincs kártyád, csinálunk)
  • melegétkezést is biztosítunk neked, kifejezetten kedvezményes áron

FONTOS! Egy métert sem kell megtenned, hiszen céges busszal hozunk-viszünk (természetesen ingyen), ha a lakóhelyedről nem indul járat, 100%-ban térítjük a bérletedet is, de akár az autóval történő utazást is támogatjuk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott