Értékesítési képviselőt keresünk budapesti régióba

4G Communications Kft.
Budapest XIV. kerület
Bruttó 300.752 Ft / Hónap
2022. 05. 03.

A 4G Communications Kft. mint a Vodafone Magyarország Kiemelt Partnere értékesítési képviselőt (mikro-és kisvállalati szegmens) keres a budapesti régióba.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • új, potenciális üzleti ügyfelek felkutatása és megszerzése a mikro- és kisvállalati szegmensben
  • meglévő ügyfélkör kezelése
  • szerződéskötés, keresztértékesítés
  • ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

Az ideális pályázó:

  • direkt értékesítésben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • minimum középfokú végzettségű, erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • ügyfélorientált személyiségű
  • kiválóan kommunikál szóban és írásban egyaránt
  • fejlett problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • megbízhatóan dolgozik csapatban és önállóan
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Előnyök

Az elbírálás szempontjából előnyt jelent:

  • mobil távközlési területen szerzett tapasztalat
  • meglévő ügyfélkör a célszegmensben
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv minimum alapszintű ismerete

Amit kínálunk

  • alapfizetés: bruttó 300 752 Ft, nettó 200 000 Ft /25 év alatt nettó 245.113 Ft/
  • havi nettó 20 000 Ft cafeteria Szép Kártyán
  • felső plafon nélküli jutalékrendszer
  • havi értékesítési ösztönzők
  • megbízható, hosszútávú, stabil munkakörnyezet, alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés
  • folyamatos tréning lehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott