Mosodai gépkezelő munkakörbe keressük leendő kollégáinkat előrelépési lehetőségekkel

Találd meg új, hosszú távon is biztos munkahelyed, változatos előrelépési lehetőségekkel, versenyképes jövedelemmel, lelkes, jó hangulatú csapatunkban!

Aktuális álláslehetőségeink megkezdéséhez nem lesz szükséged különleges képzettségre, csak lendületre és jó csapatszellemre, de képességeid és szorgalmad nálunk biztosan hamar találnak elismerésre.

Hölgyek és urak jelentkezését várjuk bármely felnőtt korosztályból.

Kérjük, hogy emailben jelentkezz hozzánk, melyben pár sorban bemutatkozol, de küldhetsz önéletrajzot is! Kérjük hogy ne felejtsd el a teljes neved és telefonszámod feltüntetni, hogy elérhessünk!

Feladatok

  • A mosó- és szárítógépeket kezelő leendő kollégáink professzionális, ipari mosó- és szárítógépek kezelésével, rakodásával segítik munkánkat, valamint a vasalógépek mellett dolgozó munkatársaink magas technológiai színvonalú ipari kalandereken végzik a tiszta textíliák vasalását, hajtogatását, szállításra való előkészítését.

Előrelépési és tovbbképzési lehetőségek:

  • műszakvezető,
  • sofőr,
  • technológiai karbantartó.

Elvárások

  • precíz, minőségi munkavégzés,
  • csapatban való együttműködési készség,

Amit kínálunk

  • versenyképes munkabér,
  • modern, kulturált környezet,
  • szakmai fejlődés, előmenetel lehetősége (lásd: sofőr, műszakvezető vagy technológiai karbantartó)

A "Jelentkezem" gombra kattintva vagy a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon várjuk a jelentkezéseket.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott