Értékesítési munkatársat keresünk egri állateledel és díszállat kereskedésbe

Filpo Kft.
Eger
Nettó 220 000 Ft - 250 000 Ft / Hónap
2022. 12. 07.

Az AlphaZoo Eger és a Pet’s Market Eger állateledel és díszállat kereskedés folyamatosan bővülő csapatába akvarisztikában/terrarisztikában jártas munkatársat keres.

Feladatok

  • Vevők kiszolgálása, tájékoztatása
  • Állatok gondozása, takarítása
  • Bolt tisztán tartása, árufeltöltés, bevételezés, kasszázás

Elvárások

  • Téged keresünk, ha szorgalmas, rátermett, türelmes, megbízható, becsületes, pozitív beállítottságú, vidám természetű, állat-és emberbarát, könnyen és gyorsan tanuló, NEM dohányzó, önálló munkavégzésre képes ugyanakkor “csapatjátékos” is VAGY!!!

  • Előny de nem feltétel az akvarisztikában, és terrarisztikában való jártasság

A munkavégzés helye:

Eger Tesco Áruház / Agria Park

A munkaidő az áruházak nyitvatartásának megfelelően van kialakítva.

Ha úgy érzed, hogy a leírtak alapján szeretnél a csapatunk tagja lenni, akkor jelentkezz fényképes Önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott