Kijáró szervizes / autóvillamossági szerelő állás biatorbágyi telephelyen

Felvételre keresünk  biatorbágyi telephelyünkre, kijáró szervizes, és kijáró autóvillamossági szerelő munkakörbe, jó szakmai tudással, megfelelő szakképzettséggel és tapasztalattal rendelkező szakembert.

Feladatok

  • mobil teleszkópos daruk elektromos javítása, diagnosztizálása
  • földmunkagépek elektromos javítása, diagnosztizálása
  • földmunkagépek és mobil teleszkópos daruk szervizelése, javítása

Elvárások

  • min. 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • autóvillamossági illetve gépjármű villamossági tapasztalat és jártasság
  • B kategóriás jogosítvány,
  • számítógépes alapismeretek
  • magas szintű szakmai tudás

Előnyök

  • angol alapfokú nyelvtudás
  • mobil teleszkópos daru javításban szerzett több mint 5 éves tapasztalat
  • földmunkagépek elektromos javításában szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • hidraulika javításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • teljesítmény arányos prémium
  • biztos stabil munkahely
  • cégautó használat
  • szakmai tovább képzések
  • munkaruha és védőfelszerelések biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott