Vodafone értékesítő állás Budapest és Pest megye

Euro-Mobil Hungary Kft.
Budapest
Bruttó 300.752 Ft / Hónap
2022. 02. 10.

Vodafone értékesítő

Munkaidő:
teljes munkaidő, napi 8/ heti 40 óra

A munkába lépés időpontja:
azonnali kezdés

  • Szívesen kipróbálnád, milyen a fővárosban élni és dolgozni?
  • Érdekel a telekommunikáció izgalmas és változatos világa?
  • Mindig is egy lendületes, fiatalos munkahelyet szerettél volna?
  • Szereted a kihívásokat és minden helyzetből a legjobbat akarod kihozni?
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal?
  • Te is úgy gondolod, hogy egy csapatban nincs lehetetlen?

Akkor neked mindenképp nálunk a helyed, mert mi pontosan így dolgozunk!

És szerencséd is van!

budapesti és Budapest környéki (Dunakeszi, Budakalász) üzleteinkbe épp most keresünk értékesítő kollégákat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Vodafone Magyarország Zrt. Partnere

A cég címe

Csokonai utca 10.
2119 Pécel

Kapcsolat

Jelentkezés: a "Jelentkezem" gombra kattintva kizárólag fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.

Vidéki jelentkezőket is várjuk! Igény esetén leszervezzük a megyeszékhelyen (pl. Miskolc, Nyíregyháza, Eger stb.) történő állásinterjúztatást

Feladatok

  • Az üzlettérben tartózkodó ügyfelek barátságos, professzionális kiszolgálása
  • Az értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása minden folyamatban
  • Ügyfelek valós igényeinek felmérése
  • A számukra releváns termékek és szolgáltatások bemutatása és ajánlása
  • A Vodafone által előírt értékesítési módszer és folyamatok használata
  • Meglévő ügyfelek előfizetéseivel kapcsolatos ügyintézés, tájékoztatás
  • Panaszok, reklamációk kezelése mindig a maximális ügyfél-elégedettség elérése érdekében
  • Szervizes ügyintézés és adminisztráció

Elvárások

Téged keresünk, amennyiben magadra ismersz:

  • eredményorientált, sikerfókuszú személyiség
  • kezdeményező és együttműködésre törekvő csapatjátékos
  • pontos és precíz a munkavégzés során
  • kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • erős felhasználói szintű Office ismeretek

    Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára?
  • Igen

Amit kínálunk

  • megbízható, hosszú távú, stabil munkakörnyezet
  • alapfizetés: bruttó 300 752 Ft, nettó 200 000 Ft /25 év alatt nettó 245.113 Ft/
  • havi nettó 20 000 Ft cafeteria Szép Kártyán
  • felső plafon nélküli jutalékrendszer
  • havi értékesítési ösztönzők
  • eltöltött évek utáni emelkedő bónuszrendszer
  • dolgozói tarifacsomag neked és a családodnak is
  • multinacionális, fiatalos, inspiráló munkakörnyezet és feladatok
  • szakmai fejlődés, folyamatos tréning lehetőség, mentori támogatás, hogy a legjobbat hozhasd ki magadból
  • elfogadó és nyitott közösség
  • budapesti életkezdéshez rendelkezésre áll akár cég által biztosított lakás is!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott