Ügyfélszolgálati / irodai munkatárs pozícióban munkalehetőség, angol nyelvtudással rendelkezőknek

A PATI Autósiskola, több, mint 30 éve sikeresen működő vállalkozásunk Ügyfélszolgálati/irodai munkatársat keres.

Kérjük, fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével juttasd el hozzánk február 18-ig!

Feladatok

  • Személyes ügyfélszolgálatra érkező magyar és külföldi érdeklődők tájékoztatása
  • Beiratkozások, vizsgajelentések intézése
  • Tanfolyamok, valamint vizsgák szervezése
  • A tanulók és az oktatók felmerülő problémáinak/kéréseinek megoldása
  • Hatósággal való kapcsolattartás
  • Mindennapi munkához szükséges adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kisebb pénzügyi feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet, szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereted van
  • Irodai munkakörben több éves tapasztalattal rendelkezel
  • Munkád során sokat foglalkoztál eddig emberekkel, személyesen, telefonon vagy online
  • Kedvesen és előzékenyen, valamint kiváló kommunikációs készséggel kezeled az ügyfeleket
  • Pontos, precíz, türelmes, önálló munkavégzés jellemző rád, a határidők betartásával
  • Nem csak az izgalmas, kreatív feladatokban találod fel magad, hanem jól bírod a rutin szerű munkát is

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Külföldön vagy nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Kínai nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű szerződés
  • Péntekenként rövidített munkaidő
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Központi, 9. kerületi kényelmes iroda
  • Vidám, összeszokott társaság, családias légkör
  • Rugalmas, jófej vezetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott