A kecskeméti székhelyű Interkerám Kft munkatársat keres bolti eladó/raktáros munkakörbe

Az Interkerám Kft. 1990-ben alapított alapanyag gyártó és kereskedő cég, mely kezdetektől kiemelkedően meghatározó szereplője a magyar kerámia iparnak. Tevékenységünk elsősorban a kerámia-, zománc-, és üvegipar területére koncentrálódik.

Kecskeméten és Budapesten található boltjaink, illetve két webshoppunk a kiskereskedelmi forgalom lebonyolításáért felelős.

A több, mint 30 éves sikeres szilikátipari tevékenység a kiváló munkavállalói közösségnek, koncentrálódott szaktudásnak és vevőorientált értékesítésnek köszönhető.

 Amennyiben egy családias kisvállalkozásnál képzeled el a karrieredet, akkor hozd az elkötelezettséget és mi biztosítjuk a lehetőséget.

Feladatok

  • termékek csomagolása, pontos kimérése
  • webshopos rendelések összekészítése
  • bolti vásárlók kiszolgálása
  • bejövő szállítmányok mennyiségi átvétele
  • kézi anyagmozgatás raktáron belül (max.25 kg)
  • raktári árukészlet felügyelete, leltározásban való aktív részvétel
  • raktári rend betartása
  • üzlettér tisztán tartása
  • vállalatirányítási rendszer használata

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek (email használat, táblázatkezelés)
  • gyors és precíz munkavégzés
  • kreatív, önálló munkavégzés
  • aktuális járványügyi intézkedések betartása

Előnyök

  • szilikátipari érdeklődés, tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • legalább alapfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony
  • egy műszakos munkarend (H-P 8.00-16.00)
  • versenyképes alapbér
  • a Munka Törvénykönyvben meghatározott pótlékok és utazási költségtérítés
  • egy hónapos próbaidő után:
    • mozgóbér
    • cafeteria
    • 13. havi fizetés decemberben
    • munkaruha

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott