Legyél telekommunikációs tanácsadó és szerezz átlag feletti, versenyképes jövedelmet

Rerum Magnum Kft.
Pécs
2022. 04. 12.

Keressük dinamikusan fejlődő csapatunkba új munkatársainkat a Telekom legnagyobb partnereként.

Hol?

A munkavégzés helyszíne Pécs belvárosában, egy ügyfélforgalom nélküli irodában van. A betanítást követően akár home office-ra is lehetőséget adunk.

A betanítás 2-3 hét, amely idő alatt is természetesen minden jövedelem biztosított!

Feladatok

Mi lenne a feladatod?

  • Egy 30+ fős csapat részeként kell a Telekom szolgáltatásait, termékeit értékesítened, telefonon és e-mailben, a Telekom meglévő ügyfeleinek
  • Ismerteted a Telekom termékeit és szolgáltatásait, jó kérdésekkel felméred az ügyfelek igényeit, majd annak megfelelően az ügyfél számára személyreszabott ajánlatot készítesz. Ha jók a kérdések nyert ügyed van!

Elvárások

Téged várunk a csapatba, ha…

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • érdekel a telekommunikáció, a mindennapjaid részét képezik az okoseszközök használata
  • szeretsz és tudsz sokat telefonon beszélni
  • szívesen dolgoznál egy fiatalos csapatban a Magyar Telekom képviseletében
  • örömet okoz számodra, ha segítséget tudsz nyújtani az ügyfeleknek.

Előnyök

Előnyt jelent, ha…

  • szereztél már tapasztalatot hasonló területen, akár más szektorban is (pl. vendéglátás, kiskereskedelem, előnyt jelent, de nem feltétele a jelentkezésnek),
  • könnyen megtalálod a hangot az emberekkel,
  • pozitív a hozzáállásod van mind az ügyfelek, mind a munkatársaid tekintetében,

Amit kínálunk

Juttatások

  • ALAPBÉR + JUTALÉK: teljesítményhez kötött, átlag feletti jövedelemre tehetsz szert
  • 8 órás, 1 műszakos alkalmazotti munkaviszony (hétfőtől péntekig, 8:00 – 16:00 között)
  • A mindennapi feladataidhoz szükséges digitális eszközöket mi adjuk
  • Kiszámítható, biztos kereseti lehetőséget kínálunk Magyarország piacvezető telekommunikációs vállalatánál
  • Lehetőséged lesz részt venni extra ösztönzőkön (folyamatos extra tárgy, élmény- és egyéb ) nyeremények
  • Folyamatos fejlődési- képzési- és előre lépési lehetőség!

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődésed és a fentebbi feltételeknek megfelelsz, küldj egy fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Érdekel? Vágj bele!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott