Egerben kutató, analitikus álláslehetőség

Eszterházy Károly Katolikus Egyetem

pályázatot hirdet

Kutató, analitikus

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős, határozott idejű munkaviszony.

A munkavégzés helye:

Heves megye, 3300 Eger, Leányka u. 4.

Feladatok

Az Élelmiszertudományi és Borászati Tudásközpont az Egyetem egyik kiemelt kutatási egysége a szőlészet-borászat, az élelmiszertudományok, és a bio-analitika vonatkozásában. Innovációs tevékenységei fókuszában alkalmazásorientált élelmiszeranalitikai, élelmiszerbiztonsági és technológiai fejlesztések állnak.

Az analitikai (nagyműszeres és bioszenzoros) módszerfejlesztéseket komplex kutatási programokban hasznosítjuk, ill. az egyéb kutatási irányok analitikai támogatását végezzük. Kutatócsoportjaink pályázatokhoz kapcsoltan dolgoznak. Jelen pályázati kiírás keretében a munkavállalónak mindennapi munkavégzése során az alábbi feladatokat szükséges elvégeznie:

  • klasszikus és nagyműszeres (HPLC, GC, LCMS, GCMS, atomspektroszkópia) analitikai vizsgálatok önálló megvalósítása, eredmények értékelése és dokumentálása
  • önálló kutatási téma/részfeladat megvalósítása
  • analitikai módszerfejlesztés

Elvárások

  • MSc szintű szakirányú végzettség (vegyész, vegyészmérnök)
  • Angol szakmai nyelvben való jártasság
  • Önálló, precíz munkavégzés mellett csapatmunkára való képesség
  • Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyök

  • PhD fokozat
  • Nagyfelbontású LC-MS tapasztalat
  • Analitikus szakirányú/szakmérnöki végzettség
  • Jó kommunikációs képesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz, bérigény megjelöléssel.
  • Végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata.
  • Büntetlen előélet igazolása (három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány).
  • Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges mértékig történő kezeléséhez, valamint az arra jogosult bizottságok és testületek általi megismeréséhez - a vonatkozó jogszabályok és az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem szabályzatai szerint.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. február 20.

Kizárólag elektronikus úton HR Szolgáltatói Csoport részére, a "Jelentkezem" gombon keresztül.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázati elbeszélgetésre történő behívás előzetes kiválasztás alapján történik.

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető!

A pályázat elbírálásának határideje: 2022. február 28.

A pályázati kiírás további közzétételének helye:

www.uni-eszterhazy.hu; www.karrierm.hu

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetemen történő foglalkoztatási jogviszonyra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény, a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény, valamint a lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény rendelkezései az irányadóak.

A határidőn túl, valamint a pályázati kiírásban szereplőtől eltérő módon beérkezett pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni. Valamennyi, érvényes, a jelen felhívásban feltüntetett formai és tartalmi feltételeknek hiánytalanul megfelelő, elektronikus úton határidőben érkezett pályázat az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem szabályzata szerint kerül elbírálásra.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott