Ügyintéző-adminisztrátor pozícióban munkalehetőség Vác vonzáskörzetében

Teherfuvarozással foglalkozó vállalkozás gépjármű ügyintéző-adminisztrátor munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • a rutinszerű és eseti adminisztratív, adatrögzítési, adattovábbítási, ellenőrzési feladatok elvégzése; különféle engedélyezések ügyintézése. Kapcsolattartás partnerekkel, könyveléssel.
  • Postázás, jármű nyilvántartás. Megrendelések fogadása, visszaigazolása, kezelése. Szállítói számlák ellenőrzése, rögzítése; vevői számlák kiállítása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, igényes és pontos munkavégzés, kreativitás
  • Számítógép használat (szövegszerkesztés, táblázatkezelés, Internet használat, levelezés)
  • Min. 3 év hasonló munkakörben eltöltött gyakorlat
  • „B” kategóriás jogosítvány

  • Szállítmányozási ismeretek, bérszámfejtő, bér/Tb ügyintézői végzettség előnyt jelentenek.

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség új területek bevonásával
  • Családias környezet
  • Bejárási hozzájárulás
  • Teljesítménytől függően növelhető, képzettségarányos fizetés

Bérezés: megegyezés szerint.

Jelentkezését lehetőleg fényképes önéletrajzzal és telefonszám megadásával a "Jelentkezem" gombra várjuk.

Próbálkozók kíméljenek!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott