Csátaljai telephelyünkre keresünk 6 órában kertész / takarító munkatársat

Pannon Kft.
Csátalja
2022. 01. 18.

Csátaljai telephelyünkre keresünk 6 órában kertész és takarító munkatársat, aki ellátja a telephely körüli kinti-benti mindennapos feladatokat.

Feladatok

  • telephelyen felmerülő kertészeti munkák ellátása (fűnyírás, virágok gondozása, tuják metszése)
  • Telephely tisztán tartása egész évben (falevelek összeszedése, sár összeszedése, sepregetés, stb.)
  • Épületek tisztán tartása, szociális helységek takarítása

Elvárások

  •   Precíz, tiszta munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bejelentett biztos állás, egész éves fizetés

Amit biztosítunk:

  • munkaeszközök
  • Fűnyíró traktor

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott