EHS Tanácsadó állás Egerben

Csapatunk bővítése és fejlesztése céljából egri székhelyű, de országos illetékességű munka-tűz-környezetvédelmi tanácsadó cégünk EHS Tanácsadó munkatársat keres főállásban.

Feladatok

  • Munka-tűzvédelmi és/vagy környezetvédelmi szaktevékenységek ellátása
  • Dokumentációk készítése, felülvizsgálata,
  • Szakmai tanácsadás,
  • Helyszíni szemlék,
  • Felmérések elvégzése,
  • Oktatások megtartása,
  • Munkabalesetek kivizsgálása
  • Intenzív kapcsolattartás partnerekkel, ügyfelekkel
  • Projektekben, állandó megbízásokban való aktív részvétel.
  • Cégek teljes körű képviselete
  • Cégünk szolgáltatásainak aktív értékesítése

Elvárások

  • Felsőfokú, illetve szakirányú végzettség (munkavédelmi technikus vagy szakmérnök, tűzvédelmi előadó vagy főelőadó)
  • Munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi területen szerzett többéves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban (előny)
  • Proaktivitás és önálló munkára alkalmasság
  • Innovációs képesség
  • Határozott fellépés, döntéshozatali képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Analitikus készség
  • MS Office programok kiváló ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (MIR-MEBIR-KIR, SCC/VCA)
  • Emelőgép ügyintéző végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány
  • Környezetvédelmi végzettség és tapasztalat
  • Szakértői jogosultság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Munkához szükséges eszközök, modern és ergonomikus iroda/munkakörnyezet
  • Támogató csapat és vezetés
  • Kulcsos céges autó és üzemanyag kártya
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil céges háttér
  • Kiváló munkakörnyezet, fiatalos, dinamikus csapat, bizalom
  • Rendszerben történő munkavégzés (ISO 9001,14001, 45001)
  • Digitális felkészült vállalkozásban dolgozhatsz (MiniCRM, Google Suite)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott