VAT Compliance Senior - Pécs

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Célunk egy jobban működő világ kialakítása – egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.

Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

A lehetőségről

Legyél Te is professzionális adózási csapatunk része és szerezz általános adózási és adónem specifikus tudást! Ügyfélkörünk a jelentős multinacionális és a magyar nagyvállalatoktól a magánszemélyekig terjed. A munkád során globális megoldásokat és adóhatékony stratégiákat dolgozhatsz ki folyamatosan változó magyar és nemzetközi adójogszabályoknak megfelelően.

Feladatok

  • Áfa bevallások, Közösségi összesítő nyilatkozatok, Intrastat riportok elkészítése, és a kapcsolódó alátámasztó analitikák és kalkulációk kidolgozása, egyeztetése;
  • Ügyfelekkel, és a hatóságokkal való kapcsolattartás;
  • Az Ügyfelek támogatása egyéb Áfával kapcsolatos kérdésekben (pl. hatósági megkeresések kezelése, áfa kezelési kérdésekben való támogatás, értesítések és adófolyószámlák egyeztetése);
  • Junior kollégák támogatása és koordinálása;
  • Automatizálási projektekben való részvétel.

Elvárások

Készségek és képességek, amelyek sikeressé tehetnek a pozícióban:

  •  Szívesen dolgozol csapatban és segíted a fiatalabb kollégák fejlődését;
  •  Nyitott vagy az újdonságokra, érdekelnek a technológiai újítások és a szakmai kihívás.

Téged keresünk, ha:

  • Minimum 3-4 éves munkatapasztalatod van áfa területen, amit más tanácsadó cégnél, vagy könyvelő irodánál (multinacionális vállalatnál), esetleg adóhatóságnál szereztél;
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel gazdasági területen;
  • Precíz vagy, pontos és igényes a munkádra;
  • Jó a probléma megoldó készséged és proaktív vagy;
  • Magabiztosan kezeled az MS Excel-t és MS Word-öt;
  • Középfokon kommunikálsz angolul szóban és írásban;
  • Szívesen dolgozol csapatban és segíted a fiatalabb kollégák fejlődését;
  • Szeretnél egy fiatalos lendületes csapatban dolgozni, ahol lehetőséged van gyors szakmai fejlődésre;
  • Szívesen dolgozol elismert szakemberek támogatásával olyan projekteken, ahol multinacionális cégek működésébe nyerhetsz betekintést;
  • Szereted a változatos feladatokat és a minőségi munkavégzést;
  • Fontos számodra a csapatszellem;
  • Nyitott vagy az újdonságokra, érdekelnek a technológiai újítások és a szakmai kihívás;
  • Kihasználnád a flexibilis munkaidőt, az otthonról való munkavégzés lehetőségét, a Pécs belvárosában található irodát.

Amit kínálunk

  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • A világ egyik legnagyobb professzionális szolgáltató csapatának tagja lehetsz, ahol elkötelezett és megoldásorientált munkatársakkal dolgozhatsz együtt
  • Dinamikus csapat, lendületes, támogató munkakörnyezet
  • Érdemi és felelősségteljes munka
  • Rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes fizetés és személyre szabott juttatások

Ha a fentiek alapján magadra ismertél, jelentkezz hozzánk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott