Titkárságvezető / irodai ügyintéző munkatársat keresünk Egerben

Egri Csillagok Zrt.
Eger
2022. 01. 11.

Az egri borvidék meghatározó borászata, az “Egri Csillagok” Zrt. Irodai adminisztrátor munkatársat keres.

Hosszú távú kapcsolatot ápolunk szőlőtermelő partnereinkkel, beszállítóinkkal és munkatársainkkal egyaránt. Barátságos légkörben dolgozunk, ahol mindenki önállóan, felelősségteljesen végzi a munkáját.

Feladatok

A titkárság működésével kapcsolatos operatív feladatok teljes körű elvégzése:

  • Telefonon, e-mailben érkező megkeresések fogadása, megválaszolása, továbbítása
  • Kollégák munkájának segítése
  • Kapcsolattartás szőlőtermelőkkel, beszállítókkal, üzleti partnerekkel, hatóságokkal
  • Jelentések, kimutatások készítése
  • Üzleti levelezés, be- és kimenő küldemények kezelése és iktatása
  • Munkaügyi, pénzügyi adminisztráció
  • Irodai eszközbeszerzések intézése, adminisztrálása
  • Irodai karbantartások megszervezése, intézése
  • Vezérigazgató napi munkájának támogatása
  • Általános adminisztráció és egyéb titkársági feladatok

Elvárások

  • Több év irodavezetői / adminisztrátori tapasztalat
  • Pénzügyi adminisztrációban tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Hatékony priorizálás, terhelhetőség, rugalmasság
  • Precíz, önálló, körültekintő munkavégzés, megbízhatóság
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos informatikai ismeretek
  • Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvismeret

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Borászatnál, élelmiszeripari cégnél szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítás iránti elkötelezettség
  • Bérszámfejtői, Tb-ügyintézői végzettség vagy tapasztalat
  • Jövedéki ügyintézésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus feladatok

Pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott