Laboráns munkakörben álláslehetőség Egerben

Egri Csillagok Zrt.
Eger
2022. 01. 11.

Az Egri Csillagok Zrt. egri borászati üzemébe keres új munkatársat Laboráns munkakörbe.

Munkavégzés helye: Eger

Jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Borminták analitikai vizsgálatainak elvégzése és elemzése
  • Javaslatok borászati segédanyagok használatára
  • Belső adminisztráció
  • Kapcsolattartás a NÉBIH illetékes osztályaival

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (élelmiszermérnök, vegyészmérnök, élelmiszeripari technikus)
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Min. 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Adminisztrálási feladatokban szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Borászati területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítás iránti elkötelezettség
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Munkavégzés egy jó hangulatú, összeszokott csapatban
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria (SZÉP-kártya, iskolakezdési támogatás, munkaruha)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott