Értékesítő / eladó kollégát keresünk egri üzletünkbe

Kelemen Profi Kft.
Eger
2022. 09. 07.

Értékesítő\Eladó

munkakörbe csapattársat keresünk, Egerben több mint 20 éve működő munkaruházati és munkavédelmi szaküzletbe, teljes munkaidőben.

Feladatok

  • Munkavédelmi ruházat/eszközök szakszerű értékesítése
  • Vevők magasfokú kiszolgálása
  • Rendelések kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás (telefon, e-mail)
  • A munkával kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
  • Napi nyitási és zárási folyamatok kezelése

Elvárások

Ideális jelölt vagy, ha:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalattal rendelkezel.
  • Kiváló a kommunikációs és problémamegoldó készséged.
  • Szeretsz és akarsz egy fiatalos csapatban dolgozni.
  • Fontosnak tartod a folyamatos önfejlesztést.
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása neked is fontos.
  • Van kereskedői érzéked/értékesítői szemléletmódod
  • Általános informatikai ismeretekkel bírsz (Office).
  • Eredmény-orientált személyiség vagy.
  • Szeretnél egy dinamikus, rutinos fiatalos csapat tagja lenni,

Előnyök

Előnyt jelent ha:

  • Hasonló szakterületen szereztél már tapasztalatot és dolgoztál már vállalat irányítási rendszerben. . Pl.: SAP, Cégmenedzser, Revolution stb…vagy hasonló rendszerben.
  • Van B kategóriás jogosítványod.

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos vállalati háttér, már 20 éve,
  • Szakmai itovábbfejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges telefon,
  • Fiatalos környezet,
  • Motivált csapat, erős csapatszellem
  • Önálló feladatkör,
  • Céges programok, rendezvények
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő
  • Dolgozói jutalmazási rendszer
  • A nap indításához mi biztosítjuk a megfelelő koffein mennyiséget számodra

Legyél Te az, aki megteszi az első lépést és hozzájárul a lendületével és szakmai tudásával a céljaink eléréséhez.

Várjuk a fényképes önéletrajzodat és rövid motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tárgyban: „Értékesítői/Eladói” hivatkozással.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott