Értékesítő / eladó kollégát keresünk egri üzletünkbe

Kelemen Profi Kft.

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Eger

2022. 01. 22.

Értékesítőt\Eladót keresünk Egerben több éve működő munkaruházati és munkavédelmi szaküzletünkbe, teljes munkaidőben.

Feladatok

  • Értékesítési / eladói feladatok elvégzése

Elvárások

Ideális jelölt vagy, ha:

  • Szókimondó vagy.
  • Van már értékesítési tapasztalatod.
  • Céltudatos, elszánt és kitartó vagy.
  • Kiváló a kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel.
  • Képes vagy motiválni másokat.
  • Tudsz, szeretsz és akarsz is fiatalos csapatban dolgozni.
  • Fontosnak tartod a folyamatos önfejlesztést.
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása neked is fontos.
  • Általános informatikai ismeretekkel bírsz.
  • Szeretnél egy dinamikus, rutinos csapat tagja lenni.

Előnyök

  • Hasonló szakterületen szereztél már tapasztalatot.
  • Ha már dolgoztál vállalatirányítási rendszerrel.
  • Tanulás/továbbképzés iránti nyitottság.
  • Regisztrált munkakereső vagy.

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos vállalati háttér 20 éve!
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség.
  • Kölcsönös megelégedettség esetén versenyképes jövedelem.
  • Céges telefon.
  • Fiatalos környezet.
  • Motivált csapat, jó csapatszellem.
  • Önálló feladatkör.

Legyél Te az, aki megteszi az első lépést és hozzájárul a lendületével és szakmai tudásával a céljaink eléréséhez.

Jelentkezz: Várjuk a fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tárgyban: „Értékesítő\Eladó” hivatkozással.