Export értékesítő állás Pécsett

Silk Solutions Kft.
Pécs
2022. 01. 22.

Export sales managerként a SILK Premium és SILK Protection brand kapcsán partnereink gondozása lesz a feladatod, valamint ügyfélkörünk bővítése érdekében a lehetőségek felkutatásában, új partnerek bekötésében is számítunk szakértelmedre.

A napod egy részét a partnereinkkel történő kapcsolattartás, illetve az új Partnerek felkutatása lesz a feladatod,

A telefonos és e-mailes kommunikáció mellett nem feledkezünk meg a személyes találkozás fontosságáról sem, így a rendszeres partnerlátogatások önálló megszervezése és lebonyolítása színesíti majd a munkádat.

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnereinkkel, támogatás telefonon és e-mailen keresztül
  • Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
  • Konkurenciafigyelés
  • Marketing aktivitások megszervezése, aktív részvétel ezek lebonyolításában
  • Értékesítéshez köthető forgalmi adatok monitoringja és elemzése
  • Meglévő és új partnerek rendszeres látogatása külföldi utazások alkalmával

Elvárások

  •  Aktív, tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudással rendelkezel, és kész vagy nap mint nap magabiztosan használni a partnereinkkel történő kommunikáció során
  •  Terhelhető vagy, és proaktív hozzáállás jellemez
  • Örömödet leled a telefonos kommunikációban
  • Szeretsz utazni
  • Rendelkezel „B” kategóriás vezetői engedéllyel és magabiztos vezetési gyakorlattal
  • Magabiztosan kezeled a MS Office programokat
  • Siker orientált vagy
  • Rendelkezel minimum 1-2 éves értékesítői tapasztalattal

Előnyök

Aminek a fentieken túl örülünk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Több idegen nyelv, magabiztos tárgyalóképes  használata a napi rutinba

Amit kínálunk

  • Ebben az üzletágban Te arathatod le a babérokat, így a bérezésed a teljesítményed után akár bőven 7 számjegyű összeg felett is lehet, csak tenned kell érte
  • Ebben a munkakörben nem fogsz unatkozni, mozgalmas és sokszínű feladatok várnak rád: az online kapcsolattartás mellett nagy hangsúlyt helyezünk a személyes együttműködésre is, ezért gyakran lesz lehetőséged külföldi partnerlátogatásokra.
  • Az aktív kapcsolattartás révén folyamatosan frissen tarthatod  nyelvtudásodat, illetve iparági szókinccsel gazdagodhatsz.
  • Az alapbér mellett havi- és negyedéves teljesítménybónusszal honoráljuk a munkádat,
  • Modern, világos  központi irodaházunkban inspiráló környezetben végezheted a napi munkád, legyen szó akár telefonálásról, csoportos megbeszélésről vagy elmélyült egyéni munkáról.
  • Magyarország egyik legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő autóápolási termék  gyártó cégét képviselheted és munkáddal közvetlenül hozzájárulhatsz ahhoz, hogy Ügyfeleink  valódi prémium minőséget kapjanak.
  • Céges autó
  • Telefon
  • Laptop

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott