Gépkocsivezetőt keresünk hetelős belföldi áruszállításra

WSZL Kft.
Magyarország
Nettó 380.000 Ft - 450.000 Ft / Hónap
2022. 02. 26.

Gondolkodtál azon valaha, hogy az élelmiszerek, amelyekből mondjuk egy hétköznapi estén vacsorát készítesz, vagy a háztartási gépek, amik körülvesznek és kiszolgálnak, milyen utat jártak be, mielőtt nálad célba értek?

A WSZL fontos szereplő a folyamatban: ezeknek a termékeknek a 40%-a mintegy 2700 munkatársunk áldozatos napi munkájának köszönhetően került a boltok polcaira, 800 járművünk és 320,000m2 raktárkapacitásunk bevonásával.

Feladatok

  • Budapesti indulással és végzéssel, országos áruszállítás hűtős vagy ponyvás szerelvénnyel hetelős munkarendben.
  • Tehergépkocsikkal kapcsolatos adminisztráció ellátása.
  • A szállítandó áru rakodása elektromos vagy kézi békával.

Elvárások

  • CE kategóriás jogosítvány,
  • GKI igazolvány,
  • PÁV I, II, vagy III,
  • Digitális gépkocsivezetői kártya,
  • 3 hónap nyerges,  tandemes vagy forgózsámolyos tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely,
  • Bejelentett munkaviszony,
  • 0-24 órás szerviz szolgálat, fiatal-modern flotta,
  • Dolgozói ajánló program,
  • Iskolakezdési támogatás, babacsomag,
  • Saját céges okostelefon internet hozzáféréssel,
  • Karácsonyi ajándék, családi rendezvények,
  • Ingyenes szállás biztosítása
  • Napi bejárós formában több műszakos munkarendben vagy hetelős formában

Csatlakozz hozzánk! Hívd a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámot vagy írj nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva és mi felkeresünk.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott