Irodai adminisztrátor állás pécsi irodánkban, fiatalos csapatban

Szega Books Kft.
Pécs
Bruttó 300 000 Ft - 330 000 Ft / Hónap
2023. 10. 19.

A pécsi Szega Books Kft. nyomtatott tankönyvek, valamint online tartalmak készítésével és kiadásával foglalkozik. Pécsi irodánkba a rendelésállomány kezelésére, kiküldésére, illetve egyéb adminisztrációs feladatok ellátására keressük új kollegánkat.

Feladatok

Megrendelések kezelése:

  • számlázás, rendelés iktatás, nyomonkövetés;
  • futárszolgálat választás, csomagrögzítés, cimkekészítés;
  • megrendelések összekészítése, csomagolása;
  • nyomonkövetés, reklamációk kezelése.

Céges ingatlanokkal kapcsolatban:

  • közműállások bekérése, rögzítése szolgáltatói felületeken;
  • elszámolások, összesítések készítése;
  • bérlőkkel való elszámolás, számlázás.

Egyéb adminisztrációs feladatok:

  • összesítések, kimutatások készítése;
  • kapcsolattartás kereskedő partnerekkel és iskolákkal;
  • útnyilvántartás;
  • könyvelési anyag összeállítása.

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Vevő- és ügyfélközpontú hozzáállás.
  • Ügyintézői ismeretek.
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek, MS Office magabiztos használata.

  • Kiadói, nyomdai, könyvesbolti vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Webshop kezelésben való jártasság.
  • Adobe termékek ismerete (InDesign, Photoshop, Illustrator).

Amit kínálunk

  • Stabil céges háttér.
  • Nyugodt munkahely, kiegyensúlyozott légkör.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Jó hangulatú fiatal csapat.
  • A napi tevékenységek elvégzése mellett a változatos kiadói feladatokba való bekapcsolódás lehetősége.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott