Áruforgalmi / marketing asszisztens állás Kecskeméten

Greenfarm Kft.
Kecskemét
2021. 11. 23.

Kecskemét Ménteleken működő zöldség-gyümölcs nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozás ráktárába áruforgalmi és marketing asszisztens kollégát keresünk.

Feladatok

  • Logisztikai és áruforgalmi feladatok ellátása
  • Kiszállítások koordinálása, kapcsolattartás a sofőrökkel, utiokmányok összekészítése sofőrök részére
  • Szállítólevelek kiállítása, leltár, beérkezett áru bevételezése.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Marketing akciók előkészítése, kiírása

Elvárások

  • MS Word, Excell  felhasználói szintű ismerete, használata
  • önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • zöldség-gyümölcs alapszintű áruismerete
  • minimum középfokú végzettség

Előnyök

  • Kiskereskedelmi vagy vendéglátóipari tapasztalat,
  • élelmiszer kiskereskedelmi tapasztalat,
  • boltlátogatói tapasztalat

Amit kínálunk

  • Piacképes bérezés
  • Családias hangulat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott