Értékesítő kereskedő /front office/ munkatársat keresünk Felsőlajoson

Folyamatosan bővülő csapatunkba munkatársat keresünk Kereskedő front office munkatárs munkakörbe.

A Hungary Aliment Kft. 1998 óta foglalkozik Magyarországon baromfihús továbbfeldolgozásával, illetve ezek nagykereskedelmével.

Legfontosabb piacunk Svájc és az Európai Unió.

Céljaink között szerepel piaci jelenlétünk bővítése, a fenntarthatóság biztosítása, illetve a termékek magas színvonalú kezelésére, minőségére vonatkozó követelmények betartása.

Feladatok

  • Megrendelések fogadása a vevőktől, azok bedolgozása a vállalatirányítási rendszerbe
  • Megrendelések előkészítése és továbbítása beszállítókhoz
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerek értékesítési és beszerzési felelőseivel
  • Új ügyfélkapcsolatok felépítése, új ügyfelek kiszolgálása
  • Értékesítés erősítése, értékesítési csatornák további kiépítése
  • Piackutatás

Elvárások

  • Német nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunkikácós készég
  • Felhasználói szintű MS Office programok használata
  • Megbízható, precíz, terhelhető személyiség
  • Munkájáért, annak színvonaláért felelősséget vállal

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • C1 vagy magasabb szintű német nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer(ek) ismerete
  • Tanulás/továbbképzés iránti nyitottság
  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • Értékesítésben eltöltött releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • Teljesmunkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Továbbképzési lehetőségek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott