Felszolgáló állás az egerszalóki Mesés Shiraz Hotelben

Magas vendégforgalom miatt bővítjük az egerszalóki Mesés Shiraz Hotel felszolgáló csapatát.

Főállású munkaviszonyt, magas bérezést, kedvelt munkafeltételeket biztosítunk.

Amennyiben  jó szakembernek vallod magad és hosszútávon Eger környékén szeretnél munkát vállalni, akkor küldd el hozzánk fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet.

Díjnyertes tematikus szállodánk, a Mesés Shiraz Hotel****superior, Magyarország kimagasló eredményű és vendégelégedettségű vidéki szálláshelyei közé tartoznak, ahol fiatal és szakmailag elhivatott csapat dolgozik.

Feladatok

  • felszolgáló feladatok

Elvárások

  • Szakirányú végzettség és a szakmai tapasztalat megléte előnyt jelent.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott