Online kereskedelem és marketing asszisztens állás Egerben

Comfort Products Kft.
Eger
2021. 11. 23.

Magyar tulajdonban lévő, de számos nemzetközi kapcsolattal rendelkező online kereskedelem, és marketing asszisztens munkatársat keresünk lendületes csapatunkba.

Nagykereskedelmi cég vagyunk, célunk nem a túlélés, hanem a fejlődés.

Ha hosszútávban gondolkodsz, de szereted a változatos munkát, és jártas vagy az online kereskedelem világában, akkor dolgozz velünk!

Jelentkezz bérigényed megjelölésével, és fényképes SZAKMAI önéletrajzoddal.

Feladatok

  • A Sales Manager irányítása alatt, azzal szorosan együttműködve a meglévő és új üzleti kapcsolatok teljeskörű ügyintézése.
  • A vállalatirányítási rendszer megismerése után, annak magabiztos használata, ajánlatok létrehozása, kezelése.
  • Napi szintű kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel/beszállítókkal, mintacsomagok készítése, kiküldése, nyomon követése. Ügyféladatok, dokumentációk, ügyleti folyamatok naprakész vezetése, tárgyalási időpont egyeztetés, utazásszervezés.
  • Céges weblapok tartalmainak folyamatos fejlesztése, frissítése
  • Riportok, beszámolók készítése.
  • Kapcsolattartás a grafikusokkal, és más együttműködő partnereinkkel.
  • Hírlevél szerkesztése, kiküldése.

Elvárások

  • Kiváló angol tudás írásban és beszédben egyaránt
  • Közösségi média használatában való jártasság (Instagram, Facebook Business, Facebook Pixel, Google Ads, Google Analytics stb.)
  • Gyakorlat webshop kezelésben (WooCommerce, Magento, BigCommerce, OpenCart, Shopify vagy hasonló platform ismerete)
  • Analitikai szemlélet, precizitás
  • MS Excel, Word gyakorlott ismerete
  • Nagyfokú önállóság, agilitás

Előnyök

  • Kereskedelmi ügyintézésben való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Grafikai jártasság

Amit kínálunk

  • Kihívásokat, változatos feladatokat kínálunk, hiszen nálunk nincs két egyforma év, mert folyamatosan fejlődünk.
  • Külföldi üzleti utak
  • Laptop, mobiltelefon
  • Stabil vállalati háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott