Pizza és ételfutárt keresünk szekszárdi étteremben

Full Happy Kft.
Szekszárd
2022. 08. 11.

Tedd próbára magad!

Legyél Te is a szekszárdi HappyTEAM tagja PizzaFUTÁR-ként!

Várunk egy megbízható, stabil munkahelyre, ami a 1. hullám alatt is folyamatosan üzemelt. Így akár lesz 2. hullám, akár nem, a munkahelyed miatt nem kell aggódnod!

Mindemellett most fizetésért élheted ki a vezetés iránti szenvedélyed saját autóval!

Csatlakozz Te is a szekszárdi HappyHOT Pizza fiatal, vidám Futár csapatához!

Feladatok

  • Ételek, üdítők kiszállítása szekszárdon belül és környező vidékre.

Elvárások

  • Aktív vezetési tapasztalatod van és saját kocsid.
  • Pozitív, vidám személyiség vagy.
  • Jól kommunikálsz az emberekkel.
  • Kulturált, szimpatikus megjelenésed van.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, folyamatos munkalehetőség, biztos pontként az életedben.
  • Fizetésért élheted ki a vezetés iránti szenvedélyed pizzafutárként.
  • Jó hangulatú fiatalos, pörgős csapat részesévé válsz.
  • A teljesítményed alapján jó fizetés kapsz.
  • Jöhetsz főállásban vagy részmunkaidőben is.
  • Kedvezményes étkezést biztosítunk Neked és Családodnak is!

Jelentkezéshez küldd el a fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy jelentkezz telefonon hétfőtől-péntekig, 10:00 és 16:30 között.

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg!

Tárgyba írd be, hogy Futárnak jelentkezel!

Késlekedés helyett, jelentkezz most!

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott