Irodánkba munkatársat keresünk irodai adminisztrátor / könyvelő asszisztens munkakörbe

A-Jázmin Kft.
Kaposvár
2021. 11. 05.

Irodánkba munkatársat keresünk irodai adminisztrátor és könyvelő asszisztens munkakörbe.

Feladatok

  • Kis és közép vállalkozások ügyviteli és könyvelési feladatainak ellátása,
  • irodai adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Közgazdasági szakközépiskolai végzettség,pénzügyi-számviteli ügyintézői , mérlegképes könyvelői képesítés előny
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Precíz, önálló munkavégzés,jó kommunikációs készség
  • Ha pályakezdő vagy és még  nincs szakmai tapasztalatod, de igazán érdekel a szakma, akkor téged is várunk

Amit kínálunk

  • biztos,versenyképes  jövedelem
  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • lendületes, dinamikus, kihívásokkal teli munka
  • szakmai fejlődés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott